Aktuálne z Domu umenia Piešťany – opatrenia v súvislosti s koronavírusom

Vážení návštevníci,

vzhľadom na meniacu sa situáciu, prosíme  Vás sledovať webovú stránku www.domumenia-piestany.sk resp. náš www.facebook.com/domumenia,          kde budeme uvádzať všetky aktuálne informácie týkajúce sa pripravovaných podujatí v Dome umenia Piešťany.

 Výstavná sieň i Galéria sú sprístupnené pre návštevníkov. Vstup je návštevníkom umožnený iba ako individuálna prehliadka jedného návštevníka na 15 m2 plochy, pričom podmienkou je disponovať platným testom.

Expozície budú otvorené utorok až piatok v čase 14.00 – 17.00 hod., v sobotu a nedeľu 14.00 – 18.00 hod. V pondelok bude zatvorené.

Pokladňa Domu umenia bude otvorená pre verejnosť od pondelka 17.5.2021 v pravidelných otváracích hodinách:

pondelok až piatok od 14.00 do 17.00 hod. a hodinu pred predstavením.

V Dome umenia sa v tomto období pripravuje 66. music festival Piešťany a vylepšuje sa technické vybavenie budovy: rekonštrukcia osvetlenia v sále, montáž germicídnych žiaričov a ozvučenie zákulisia.

Z dôvodu skvalitnenia technického zázemia Domu umenia a z dôvodu zlepšenia bezpečnosti našich ctených divákov počas produkcií, je v záujme prevádzky Domu umenia, čo najskôr po uvoľnení všetkých obmedzení týkajúcich sa epidemiologickej situácie, sprístupniť naše priestory pre publikum a účinkujúcich.  Preto všetky technické a iné priestorové úpravy realizujeme v tomto období.

                                                                                                                             pracovníci Domu umenia v Piešťanoch

20.4.2020